İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer 
sağlamak için azami çaba gösteririz
Kuruluşumuz 2009 dur, bizler mezoklinik olarak; dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz. İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz. En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. Her düzeyde hızlı ve açık iletişime inanır ve uygularız. Her bir takım arkadaşımızın kendi sürecinin yöneticisi olduğuna inanırız. Kanunlarımıza ve yasal düzenlemelerimize titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Ortaya koyduğumuz yeniliklerin sektörümüzde örnek alınacağına inanırız. Takım çalışmasının getirdiği sinerjik etkiyle başarıyı daha kolay yakalayacağımızı biliriz ve uygularız. Hedefe odaklanma ve çalışma heyecanının başarılı sonuçtaki önemine inanırız. Gelişme ve geliştirme çabası iş yaşantımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Takım arkadaşlarımıza ve müşterilerimize karşı dürüstlük, saygı, mükemmeliyetçilik, sorumluluk bilinci ve kişisel gelişim en önemli değerlerimizdir. Müşteri memnuniyetini temel prensip kabul ederek, Türkiye estetik medikal pazarına en son teknolojik gelişmeleri içeren ürünler sunmaya adanmış ithalatçı firmayız. Distribütörlüğünü yaptığımız dünya markalarının değerlerine saygı gösterir, en iyi şekilde temsil ederek kusursuz ve garantili ürün tedariği yaparız. Gelişen dünya kozmetik teknolojisini takip ederek yeni ürünleri Türkiye estetik medikal pazarına sunmak ve Türk insanının yaşam kalitesine katkıda bulunmak, satış sonrası teknik eğitim hizmetleri vererek ürünlerimizin müşteriler tarafından etkin ve verimli biçimde kullanılmasını sağlamayı amaç ediniyoruz.
  • 300+
    Yurtdışı - Yurtiçi Kongre Katılımı
  • 1500+
    Doktor Yurtdışı Eğitim Desteği
  • 200+
    Workshop
Vizyonumuz
Müşteri mutluluğunu temel prensip kabul ederek, Türkiye kozmetik pazarına en son teknolojik gelişmeleri içeren ürünler sunmak ve Mezoklinik markasını aranan bir çözüm ortağı haline getirmektir.
Kalite Politikamız
Koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak üzere kusursuz ve garantili ürün satışı yapmak, gelişen dünya kozmetik teknolojisini takip ederek yeni ürünleri Türkiye kozmetik pazarına sunmak ve Türk insanının yaşam kalitesine katkıda bulunmak, satış sonrası teknik eğitim hizmetleri vererek ürünlerimizin müşteriler tarafından etkin ve verimli biçimde kullanılmasını sağlamaktır.
Markalar Geçidi
Gelişen dünya kozmetik teknolojisini takip ederek yeni ürünleri Türkiye estetik medikal pazarına sunmak ve Türk insanının yaşam kalitesine katkıda bulunuruz.
img
yaşamı güzelleştiren 
doğal yüzler için çalışıyoruz
mezoklinik olarak, cildinizin ihtiyaçlarını anlıyor ve özel bakım 
sunuyoruz. Güzelliğinizi ön plana çıkarmak için buradayız.
img
QR Kodunu Okutun,
Mezoklinik’te Güncel Kalın
Paylaşmayı Seviyoruz
Instagram hesabımızdan bizi takip edip, 
aklınızdakileri bize sorabilirsiniz.
img img img
Bizimle İletişime Geçin
Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin