İK  |  E-SİPARİŞ

YENİ GLOBAL EYECON BASINDA

Göz çevresi morluklarının giderilmesi için Mesosetetic tarafından özel olarak geliştirilen Global Eyecon’un özelliklerini Dr. Burcu Yamangöktürk Solak anlattı. Dr. Solak, hekimler tarafından uygulanan Global Eyecon hakkında şu bilgileri aktardı: “Global eyecon periocular yaşlanma ve yorgunluk karşıtı steril solüsyon, mikro sirkülasyonda renk açma ve dekonjestan etkiye sahip etken maddelerin kombinasyonudur. Mikro-iğneleme veya diğer transdermal araç sistemleri ile yapılacak transdermal işlem için uygundur.”

Yaşlanma sürecinde göz çevresindeki deride kolajen ve elastin azalır, ödem atıcı mekanizmalar zayıflar ve torbalanmalar başlar. Göz çevresi yıllar içinde yoğun, korunmasız güneş nedeniyle koyulaşır. Global Eyecon, bu belirtilerin giderilmesinde etkili yöntemlerindendir.

 

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon info@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon Sima İş Merkezi
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

icon icon icon   icon

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');