İK  |  E-SİPARİŞ

MESOESTETIC MESOPROTECH SERİSİ - ANNE BEBEK DERGİSİ / DİVA DERGİSİ

Anne Bebek Dergisi, Nisan Ayı sayısında; Glens İstanbul'da Dermatoloji Uzmanı Dr. Burcu Yamangöktürk Solak'ın keyifli anlatımıyla gerçekleştirilen Mesoestetic Mesoprotech Serisi lansmanına yer verdi. Haberinde Mesoestetic güneş koruyucu serisini değerlendiren Anne Bebek Dergisi, ürünlere tam not verdi ve Melan 130 Pigment Kontrolü favori ürünleri olarak açıkladı. Dergi #Melan130 Pigment Control ile ilgili şu bilgilere yer verdi:

UVA ve UVB korumasını mümkün kılan fiziksel ve kimyasal filtrelerin özel kombinasyonundan oluşan yeni Melan 130 Pigment Control, leke görünümünü azaltır ve cilt tonunu eşitleyerek cildin parlaklığını artırır. Koruyucu hücre kompleksi sayesinde kızılötesi radyasyona ve görünür ışığa karşı biyolojik antioksidan koruma sağlar. Aynı zamanda leke oluşumunu önleyen krem, suya karşı da dirençlidir.

 

Diva Dergisi ise haberinde okuyucularına Mesoestetic Mesoprotech güneş serisinin genişletildiğini ve yeni eklenen ürünlerle serinin daha da güçlendiğini aktardı.

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon Sima İş Merkezi
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

icon icon icon   icon

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');