İK  |  E-SİPARİŞ

GENÇLİK BAKIMDA GİZLİ

Gençlik Bakımda Gizli

Cildinizi mevsim geçişlerinin olumsuz etkilerine karşı koruma altına alıp, yaza daha genci sıkı ve aydınlık bir cilt ile girmek için Dermatoloji Uzmanı Dr. Burcu Yamangöktürk Solak'tan bakım önerileri ve alternatif cilt bakım yöntemlerini öğrendik. 

"Mevsim geçişlerinde cildimiz ekstra neme ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu süreçte ciit kalitemizi artırmak ve yaşlanmaya dirençli hale gelmesine yardımcı oimak ya da oluşmuş deformasyontarı gidermek için pek çok yöntem var. Bunların başında ciit yapısına uygun doğru kozmetiklerinin seçimi gelir. Her derinin ihtiyacı oian bakım ve kullanılacak kozmetikler farklıdır. Dolayısı ile deriniz bir dermatolog tarafından incelendikten sonra doğru ürünlerin belirlenmesi önemli. Özellikle bu dönem cildin ihtiyaç duyduğu temel gereksinimlerin başında geien nem için; nem dolgusu diye anabileceğimiz çapraz bağsız hyalüronik asit içeren mezoterapi uygulamalarını deneyebilirsiniz. Hyalüronik asit, ciit içinde su tutulumunu ve cildin elastikiyetini artırmada oldukça etkili. Bu kombinasyona vitaminlerin, minerallerin, aminoasitterin ve antioksidanlann da eklenmesi ile vitamin dolgulan oluşur ki antiaging terapilerin içinde hem tedavi etmede hem de diğer tedavilere kombine olmada önemli rol oynar. Bunun yanında Somon DNA'da hyalüronik asit ile beraber enjekte edildiğinde yine cilt içinde kofajen ve elastin sentezini uyararak cildin kalitesini artırmayı hedefler. Yaş aldıkça derinin ihtiyaçları da değişir. Direnci azalmaya, kurumaya ve sarkmaya başlar. Olgunlaşmaya başlayan derinin cilt bakımı da bu duruma uygun olmalı. Özellikle orta yaş grubu için kolajen üretimine destek veren Fokusiu Radyofrekans ve Altın İğne tedavileri bu dönem rahatlıkla tercih edilebilir." 

ALTIN İĞNEYİ KEŞFEDİN

Bir tür radyofrekans yöntemi olan ve birçok cilt sorunu için etki sunan Altın İğne, yaşlanma izleri, lekeler, akne izleri, kilo alıp vermeden dolayı oluşan deformasyonlar ve çatlakların tedavisinde kullanılıyor.

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

MEDYA ETKİNLİK

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');