İK  |  E-SİPARİŞ

ESTETİK DÜNYASI BAŞKENTTE BULUŞTU | ANKARA MİLLİYET 12.02.2018

ESTETİK DÜNYASI başkentte buluştu Yaklaşık400 doktorun katıldığı toplantıda, uzman doktorlar, dermokozmetik ve dolgu dünyasındaki son trendleri ve ürünleri canlı uygulamalarla anlattı Türkiye'nin önde gelen doktoları, Mezoklinik A.Ş'nin Ankara Sheraton Otel'de düzenlediği organizasyonda biraraya geldi.

Üç farklı oturumdan oluşan toplantıda, teknoloji ve içerikleriyle dikkati çeken "akıllı dolgu" ve "3D Dolgu", yeni uygulamalardan Venüs Çekim Estetiği ve leke tedavisinde en etkin çözümlerden biri olan Cosmelan-Dermamelan, akne problemlerinde kullanılan Acnelan konuları, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. KKTC'den başlayan, Mersin, izmir, Bursa ve Antalya'da devam eden uzun workshop serisini Ankara'da noktalayan Mezoklinik A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Adanır, estetik sektöründe ürünleriyle doktorlara ve dolayısıyla hastalara yeni, farklı ve kalıcı çözümler sunmaktan duydukları mutluluğu paylaşırken, daha birçok şehirde Türkiye'nin değerli doktorlarıyla toplantılar organize edeceklerini dile getirdi. Merdiven altı uygulamalar Mustafa Adanır, estetik işlemlerle ilgili önemli uyarılarda da bulundu. işlemlerin kesinlikle uzman doktorlar tarafından yapılması gerektiğini vurgulayan Adanır, Türkiye'de merdiven altı diye tabir edilen doktor dışı uygulama alanlarının 5000 kadar olduğunu, bu konuda hem doktorların hem de halkın bilinçlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Estetik konusunun sağlık işi olduğunu dile getiren Adanır, bu konunun hekimler tarafından mutlaka ele alınması gerektiğini söyledi.

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

MEDYA ETKİNLİK

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');