İK  |  E-SİPARİŞ

Cildiniz Bahara Hazır Mı?| Bitter Dergi 01.02.2018

Dermatoloji Uzmanı Dr. Özge Banu Başsoy, cildi güçlendirmek ve doğal yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yapılacak uygulamaların zamanlaması açısından Şubat-Mayıs arası dönemin en uygun aylar olduğunu belirtti. "Cildimiz birçok önemli görevi olan, bedenimizin en büyük organı" diyen Dr. Başsoy, her türlü cilt rahatsızlığının önemsenmesi gerektiğine de vurgu yaptı.

"AKNE KOLAYCA TETİKLENEBİLEN BİR CİLT HASTALIĞIDIR • Sivilce ve yağlanma, geniş gözenek, sivilce izleri problemi olan ciltler için 4-8 haftalık Akne Baskılama programı (yüz, dekolte, sırt) öneriyoruz. Eğer '4-8 hafta süre ayıramam' diyorsanız, akne maskesi olan Acnelan tek seansta belirgin kuruma sağlayacaktır. Akne sorunu bir cilt hastalığı olup, mutlaka bu tedavilerin dermatolog gözetiminde olması gerekmektedir."

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

MEDYA ETKİNLİK

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');