İK  |  E-SİPARİŞ

ESTETİK DÜNYASI ANKARA'DA BULUŞTU... | ANKARANINSESİ 12.02.2018

 

 Estetik sektörünün lider firması Mezoklinik A.Ş. Türkiye'nin önde gelen doktorlarını Ankara Sheraton Otel'de biraraya getirdi. Yaklaşık 400   doktorun katıldığı toplantıda, 39 konuşmacı uzman doktor, dermokozmetik ve dolgu dünyasındaki son trendleri ve ürünleri canlı uygulamalarla anlattı.

 

Estetik sektörünün lider firması Mezoklinik A.Ş. Türkiye'nin önde gelen doktorlarını Ankara Sheraton Otel'de biraraya getirdi. Yaklaşık 400 doktorun katıldığı toplantıda, 39 konuşmacı uzman doktor, dermokozmetik ve dolgu dünyasındaki son trendleri ve ürünleri canlı uygulamalarla anlattı. Kıbrıs'ta başlayan uzun workshop serisini Ankara'da noktalayacak olan Mezoklinik A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Adanır, estetik sektöründe ürünleriyle doktorlara ve dolayısıyla hastalara yeni, farklı ve kalıcı çözümler sunmaktan duydukları mutluluğu paylaşırken, daha birçok şehirde Türkiye'nin değerli doktorlarıyla toplantılar organize edeceklerini dile getirdi. Mustafa Adanır ayrıca estetik işlemlerle ilgili uyarılarda bulundu. İşlemlerin kesinlikle uzman doktorlar tarafından yapılması gerektiğini vurgulayan Adanır, Türkiye’de merdiven altı diye tabir edilen doktor dışı uygulama alanlarının 5000 kadar olduğunu bu konuda hem doktorların hem de halkın biliçlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Estetik konusunun sağlık işi olduğunu dile getiren Mustafa Adanır, bu konunun hekimler tarafından mutlaka ele alınması gerektiğini söyledi. 3 farklı oturumdan oluşan toplantıda, teknoloji ve içerikleriyle dikkat çeken "akıllı dolgu" ve "3D Dolgu", yeni uygulamalardan Venüs Çekim Estetiği ve leke tedavisinde en etkin çözümlerden biri olan Cosmelan-Dermamelan, akne problemlerinde kullanılan Acnelan konuları katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Haber kaynağı: http://www.ankaraninsesi.com/ankara-haberleri/estetik-dunyasi-ankara-da-bulustu-h1677.html

Ankara'nın Sesi Haber Sitesi

 

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

MEDYA ETKİNLİK

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');