İK  |  E-SİPARİŞ

Bursa'da, estetikte son teknoloji sektöre sunuldu | bursatv.com.tr

Bursa'da, plastik cerrahi, medikal estetik ve dermatoloji alanında kullanılan yöntemler ve ürünler ile ilgili son gelişmeler uygulamalı olarak anlatıldı.

Plastik cerrahi, medikal estetik ve dermatoloji alanında kullanılan yöntemler ve ürünler ile ilgili son gelişmeler uygulamalı olarak sunuldu.

Türkiye’nin önde gelen medikal ve kozmetik firması tarafından organize edilen etkinlikte, Türkiye’nin ve Marmara Bölgesi’nin önde gelen doktorları, deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Canlı ameliyatlardaki hasta uygulamalarıyla da son teknolojileri ve ürünleri sektöre sunuldu.

Türkiye’de son dönemde büyük talep gören estetik müdahaleler ile ilgili görsel ayrıntıların en ince detayına kadar izlenebildiği etkinlik, plastik cerrahi, medikal estetik ve dermatoloji uzmanı doktorların ve katılımcıların yoğun ilgisini gördü. KKTC ile başladıkları, Türkiye’de ise Mersin ve İzmir ile devam ettikleri turlarını Bursa ile sürdürdüklerini vurgulayan Mezoklinik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Adanır, doktor dışı uygulamaların sektörde büyük bir sorun yaşattığına dikkati çekti.

Adanır, medikal estetikte bugün yaklaşık bin doktorun faal olarak çalıştığını belirterek, "Ancak uygulamalarda etkin olan ve hekim olmayan yaklaşık 5 bin ehliyetsiz kişi sektörde faaliyet gösteriyor. Bunun ile mücadele etmemiz şart. Medikal estetik uygulamalarını doktorların yapması olmazsa olmazımız" diye konuştu.

 

 

Kaynak: http://www.bursadabugun.com/haber/estetikte-gelisen-teknoloji-bursa-da-uygulamali-olarak-tanitildi-904766.html

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');