İK  |  E-SİPARİŞ

MEDYA ARŞİVİ

AOX Ferulic, Mesoestetic

Koruyucu

Gün içinde maruz kaldığımız mavi ışık kaynaklarından dolayı salgılanan oksidasyona karşı koruma sağlayan serum, biyolojik bir koruyucu madde olarak görev yapıyor. Kolajen sentezini destekleyerek cildinize esneklik kazandırıyor.

Gençlik Bakımda Gizli

Cildinizi mevsim geçişlerinin olumsuz etkilerine karşı koruma altına alıp, yaza daha genci sıkı ve aydınlık bir cilt ile girmek için Dermatoloji Uzmanı Dr. Burcu Yamangöktürk Solak'tan bakım önerileri ve alternatif cilt bakım yöntemlerini öğrendik. 

Diz kapağı estetiği mi? Estetik uygulamalara her gün bir yenisi daha ekleniyor. İşte size bir yeni trend daha 'Diz kapağı estetiği'

Diz kapaklarınızla barışma zamanı.

Yaza hazır bir cilt Ciltte zaman içerisinde oluşan kırışıklık ve sıkılık kaybı, lekelenmeler, matlık ve nem kaybını engellemek için Mesoestetic tarafında geliştirilen AOX Ferulic canlandırma etkisi ile cilde anında ışıltı kazandırır. Kırışıklık ve sıkılık kaybı, lekelenmeler, matlık ve nem kaybını engellemek için Mesoestetic tarafında geliştirilen AOX Ferulic canlandırma etkisi cilde anında ışıltı kazandırır. 

Yüksek konsantrasyon C vitamini içeren aydınlatıcı krem..

http://www.mesoesteticturkiye.com/energy-c-serisi

Günümüzde güzellik denilince artık okla abartılı estetik dokunuşlar değil kendini belli etmeyen, doğallığı bozma/an hafif müdahaleler geliyor.Bu müdahaleler tercih edilirken de en acısız, en hızlı sonuç yerenler öne çıkıyor. Nilgün Yıldız Konakçı yıllardır güzellik / dünyasının önemli uygulamalarından biri olan mezoterapi cildi canlandırmasının yanında vücuda ve saça uygulanmasıyla da dikkat çekiyor.

ESTETİK DÜNYASI başkentte buluştu Yaklaşık400 doktorun katıldığı toplantıda, uzman doktorlar, dermokozmetik ve dolgu dünyasındaki son trendleri ve ürünleri canlı uygulamalarla anlattı Türkiye'nin önde gelen doktoları, Mezoklinik A.Ş'nin Ankara Sheraton Otel'de düzenlediği organizasyonda biraraya geldi.

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');