İK  |  E-SİPARİŞ

MEDYA ARŞİVİ

Göz çevresi morluklarının giderilmesi için Mesosetetic tarafından özel olarak geliştirilen Global Eyecon’un özelliklerini Dr. Burcu Yamangöktürk Solak anlattı. Dr. Solak, hekimler tarafından uygulanan Global Eyecon hakkında şu bilgileri aktardı: “Global eyecon periocular yaşlanma ve yorgunluk karşıtı steril solüsyon, mikro sirkülasyonda renk açma ve dekonjestan etkiye sahip etken maddelerin kombinasyonudur. Mikro-iğneleme veya diğer transdermal araç sistemleri ile yapılacak transdermal işlem için uygundur.”

Yaşlanma sürecinde göz çevresindeki deride kolajen ve elastin azalır, ödem atıcı mekanizmalar zayıflar ve torbalanmalar başlar. Göz çevresi yıllar içinde yoğun, korunmasız güneş nedeniyle koyulaşır. Global Eyecon, bu belirtilerin giderilmesinde etkili yöntemlerindendir.

 

Ellanse Akıllı Dolgu Atölyesi Dr. Şehriyar Nazari’nin eğitmenliğinde yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Uygulamaya dair dikkat çekici bilgilerin paylaşıldığı atölyeye katkılarından dolayı Dr. Şehriyar Nazari'ye teşekkür ederiz. 

Perfectha 3D Dolgu Atölyesi, Dr. Ercan Cihandide’nin eğitmenliğinde gerçekleştirildi. Katılımcıların dikkatle izlediği uygulamalı eğitimde, detaylar ve püf noktalar detaylı şekilde anlatıldı. Eğitimdeki katkılarından dolayı Dr. Ercan Cihandide’ ye teşekkür ederiz.

 

Harper’s Bazaar, güneşin olumsuz etkilerini konu aldığı haberinde, güneş koruyucuların seçimine dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı. Haberde, göz çevresi, dudaklar ve lekeli cilt gibi hassas bölgeler için güneş koruması sağlayan Mesoestetic Sun Protective Repairing Stick’in, yaşlanma karşıtı etkisiyle ciltteki yüksek kaliteli kolajenleri koruduğu ve iyileştirdiğine vurgu yapıldı.

Psychologies Dergisi ise cilt tipi, ten rengi, güneşe çıkma sıklığı ve yaş gibi faktörlerin güneş koruyucu seçimini etkilediğine dikkat çektiği haberinde Melan 130 Pigment Control’ü okuyucularına tavsiye etti.

Silhouette Soft Atölyesi Dr. Ali Şahan’ın uygulamalı eğitimi ile gerçekleştirildi. Eğitim boyunca katılımcılar Dr. Ali Şahan’a sorularını sorma ve uygulama ile ilgili detaylı bilgi edinme fırsatını yakaladılar. Katkılarından dolayı DR. Ali Şahan'a teşekkür ederiz. 

Yeni sayısında tatilcilerin plajda yanlarından ayırmamaları gereken ürünlere dikkat çeken Hello Dergisi Mesoestetic Melan 130+ Pigment Control’ü okuyucularına tavsiye etti. #Melan130pigmentcontrol yüksek faktörlü güneş koruması sağlarken cilt tonunu da eşitliyor.

Hürriyet Gazetesi Kelebek ekinde Mesoestetic’in dikkat çeken yeni ürünü HA Densimatrix’i duyurdu. Okuyucularına HA Densimatrix’in hyalüronik asit özü içerdiği bilgisini aktaran gazete, cilt yaşlanmasını engellemeye yardımcı olan ürünün cildi nemlendirirken doku sıkılığı ve elastikiyetini de artırdığını vurguladı.

Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi 20-26 Mayıs’ta Çeşme’de gerçekleştirildi. Kongrede gerçekleştirilen Mezoklinik kurslarında Silhouette Soft ve Perfectha uygulamaları katılımcılara uygulamalı anlatıldı.
°°
Prof. Dr. Başak Kandi, Perfectha ile dolgu uygulamasının detay ve inceliklerini katılımcılara anlattı.
Prof. Dr. Erol Koç ise Silhouette Soft iplikler ve kullanımları ile ilgili teknik detayları paylaştı.

17-19 Mayıs Tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Indercos Academy Leke Tedavi Kursu Mesoestetic Ürünleri ile gerçekleştirildi. Kurs Eğitmeni Prof. Dr. Erol Koç’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 

demo sol

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

- Dürüstlük ve hakkaniyetten taviz vermeyiz.
- Müşterilerimizin mutluluğunu, beklentilerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
- İçinde bulunduğumuz topluma ve doğal çevreye katma değer sağlamak için azami çaba gösteririz.
- En büyük kaynağımız takım arkadaşlarımızdır ve arkadaşlarımıza sürekli yatırım yaparız. (...)
HAKKIMIZDA icon

MEDYA ETKİNLİK

İletişim

icon medya@mezoklinik.com.tr

icon +90 212 438 4020

icon +90 212 438 4021

icon SİMA İŞ MERKEZİ
Fatih Caddesi No:18 K:3 D:10
34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

 

Mezoklinik

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22675234-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');